Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Babienica - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z kominkiem Częstochowa

Częstochowa(Babienica + 24 km)

599 000 zł69,30 m² 8 643,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie z duszą szuka nowego właściciela. Zamieszkaj W centrum lub zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Bez remontów, bez czekania, bez stresu. Idealne miejsce do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa(Babienica + 24 km)

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania typu M-3 o powierzchni 44 m , usytuowanego na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa(Babienica + 24 km)

455 097 zł52,31 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Lubliniec(Babienica + 21 km)

560 000 zł91,90 m² 6 094 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe stanowiące odrębną nieruchomość o łącznym metrażu 91,90m2. Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1900 roku - izolacja budynku oraz dach były.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry(Babienica + 23 km)

160 000 zł59 m² 2 711,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne poddasze do własnej aranżacji - 59 m w sercu Tarnowskich Gór! Marzysz o wyjątkowym mieszkaniu z potencjałem, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa(Babienica + 24 km)

308 999 zł51,50 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: - nowa instalacja elektryczna - nowa łazienka - nowa zabudowa kuchenna - z mieszkania został usunięty gaz Powierzchnia - 51,5M: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry(Babienica + 23 km)

649 000 zł63,75 m² 10 180,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowy, trzypokojowy apartament na kameralnym osiedlu Villove w Nowym Chechle. Jego powierzchnia wynosi 63,75 m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Opatowice,Tarnowskie Góry(Babienica + 23 km)

819 000 zł90 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowy, trzypokojowy apartament na osiedlu Morello Park w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 90 m kw, składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Przyjaźń,Tarnowskie Góry(Babienica + 23 km)

320 000 zł49,50 m² 6 464,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze - 4 piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł41,23 m² 11 642,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubszecka

Babienica,śląskie

25 000 zł33 m² 757,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny do remontu w budynku wielomieszkaniowym na poddaszu we wsi Babienica gmina Woźniki. Lokal z K.w.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij